20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

MIROSLAV SUPÁČEK: OTEVŘELI JSME SI STŘELNICI

B tým zahájil sezónu na hřišti Švermova, s nímž se v minulosti trápil. Tentokrát nenechali hráči nikoho na pochybách, kdo že je na hřišti pánem a zvítězili 6:0. V prvním poločase ještě soupeř vzdoroval, ale ten druhý byl již jasnou záležitostí našich. Absenci stopera Viduny vyřešili trenéři stažením Dolejše ze zálohy, na jeho pozici štítu hrál Fábry. Hráči nastoupili v ofenzivním rozestavení 3-4-3 přesně podle hesla trenéra Supáčka „Hrrr na ně a v závěru přidat!“ Jedinou posilou z A týmu byl brankář Petrovič, jelikož Zach odešel do Lidic a Švihel se zranil.

Sestava: Petrovič – Seidl, Dolejš, Hlava – Fábry – Žíla, Bureš, Haloun – Slanina, Kubát, Hofman

Střídali: 63´Bodnár za Halouna, 79´Kohout za Žílu, 83´Šefčík Jan za Kubáta

Střelci branek: Slanina 2x, Kubát, Žíla, Bureš, Bodnár

Komentář trenéra Miroslava Supáčka:

Na posvícení si B tým otevřel střelnici ve Švermově!!! Na půdě soupeře,který se v posledních letech prezentuje dobrou prací s mládeží jsme zvítězili vysoko 6:0(2:0). Domácí sympatický tým nám dokázal vzdorovat pouze v 1.poločase. Hráči zúročili dobrou práci na trenincích a prokázali svojí kvalitu. Zápas se dobře hodnotí, akorát se bojím, aby hráči nezbořili hospodu, jsou docela dobrá parta J

Děkujeme brankáři A týmu Bogdanu Petrovičovi,že velkým dílem přispěl k našemu vítězství. Nula se u brankářů počítáááááá !!! Přeji hezky prožité posvícení a v úterý opět návrat do tréninkové reality!!!!!