20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

10. kolo, 04. 04. 2018

SK Pchery 6 : 5

Hřiště: Kamenné Žehrovice

Komentář k zápasu:

6:5 (3:4) Pen: 3:2

Hodnoceni zapasu starsi pripravky B:

Ve středu 4. 4. přípravka B odehrála první mistrovské utkání s Kamennými Žehrovicemi a s Pchery. První zápas s Kamennými Žehrovicemi jsme suverénně herně přehrávali soupeře, když se ve středu hřiště výtečně prosadil Daniel Tengeri, ale ani obrana nebyla pozadu s Davidem Myslíkem a Vojtěchem Táborským, kteří výborně bránili před naším golmanem.Druhý zápas s Pchery jsme nezačali zrovna dobře, byli jsme nedůrazní a prohrávali jsme osobní souboje.Po inkasovaní dvou branek jsme se opět zakousli do soupeře a hru jsme otočili v náš prospěch. Nakonec se soupeři podařilo hru zase  srovnat na 5:5 a posunout zápas na penalty, kde jsme podlehli  3:2.

Roman Hašpl - trenér