29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

3. kolo, 16. 09. 2017

Sokol Hostouň 7 : 1

Sestava Hostouň: Frederik Weiss, Habelka Jáchym, Habelka Jáchym, Michal Šiktanc, Matěj Šíp, Matěj Šíp, Petr Hašpl, Vítek Mezera, Tadeáš Sailer, Daniel Tengeri, Vojtěch Táborský, Matěj Kučera, Jiří Fanta, David Myslík, Štěpán Holoubek, Monika Horešovská, Lukáš Kašpar, Ondřej Milota, Lukáš Kašpar, Filip Mészáros, Matěj Rokos, Natálie Boháčová, Jiří Fanta

Hřiště: Hostouň

Komentář k zápasu:

Sobotní dopoledne, které  se protáhlo až do 14. hodiny, bylo  ve znamení 4  domácích zápasů starší přípravky A a B. Čekal nás těžký soupeř Švermov, se kterým jsme  minulý zápas prohráli 3:8 (mylně v zápise uvedeno 2:8) a Kročehlavy. Hráči starší přípravky A se velmi dobře vyrovnali s oběma soupeři a Švermovu jsme vrátili prohru. Již tradiční soupeř z Kročehlav nám nepůsobil v úvodním zápase žádné větší problémy a kluci s poprvé hrající Natálkou, která dala i svůj první soutěžní gól, si s chutí zahráli a nebýt opět našeho klasického neproměňování šancí, tak skóre mohlo být ještě výraznější. Cesta k našemu úspěchu ve všech zápasech byla především v tom, že jsme neudělali prakticky žádné  chyby v rozehrávce, zvýšili jsme důraz v osobních soubojích a včas protihráče dostupovali, někdy i hezky kombinovali a u většiny hráčů byl znát dobrý pohyb a rychlost. Následující zápasy starší přípravky B doplněné některými hráči z „áčka“ se nesli ve stejnému duchu.  Dobrý pohyb, minimum chyb vzadu, důraz v osobních soubojích. Výsledky i  předvedená  hra odráží výkonnostní poměry mezi námi a našimi  soupeři. Jen se třeba podotknout, že Švermov hrál dva zápasy za sebou a měl jen jednoho hráče na střídání. To však určitě  nesnižuje náš výkon.

Hostouň  A – Švermov /9:2/,Hostouň A – Kročehlavy /7:1/, Hostouň B – Stehelčeves / 13:5/, Hostouň B – Buštěhrad / 11:1/.

Tak jen tak dál a hurá do dalších tréninků, abychom se dále zlepšovali a měli z fotbalu radost. Těžší soupeři nás určitě ještě čekají. J

Fotogalerie ze zápasu:

Videozáznam: