3. kolo, 09. 09. 2017

SK Lhota 2 : 4 Sokol Hostouň

Sestava Hostouň: Jakub Varhulík, Jan Cikhart, David Dvořák, Martin Hendrych, Adam Ďurčanský, Milan Rubáš, Milan Máj, Petr Kopuletý, Michal Čečetka, Jan Kopuletý, Ondřej Drahota

Náhradníci Hostouň: Tomáš Novák, Martin Maxant, Petr Jirásek, Ondřej Frýdl, Vojtěch Tyle, Lukáš Fanta

Rozhodčí: Volf Lukáš

Počet diváků: 20

Hřiště: SK Lhota

Komentář k zápasu:

Od začátku jsme se snažili o kombinační fotbal, což se nám celkem dařilo. Všichni kluci zaslouží pochvalu za bojovnost i za předváděnou hru. Po většinu utkání jsme měli hru pod kontrolou, vedení se však v 21. min ujali domácí. Gól nás naštěstí nepoložil a v 33. min z přímého kopu vyrovnal Rubáš. Už o 6 min. po levé straně utekl Frýdl a individuální akci zakončil gólem.

Z kraje druhé půle se  zdálky opět trefil Rubáš. Po třetím gólu jsme trochu polevili, čeho využil soupeř ke vstřelení své druhé branky. Na štěstí jsme nezpanikařili a dál pokračovali v aktívní hře. Dobrý výkon celého týmu korunoval v 86. min Rubáš, který využil další přímý kop k dosažení hetriku.