29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

Sestava Hostouň: David Dvořák, Martin Hendrych, Milan Rubáš, Martin Maxant, Milan Máj, Petr Kopuletý, Petr Jirásek, Tomáš Formánek, Jan Kopuletý, Ondřej Drahota, Filip Větrovec

Rozhodčí: Křenek Miroslav

Počet diváků: 20

Hřiště: Stadion Vojtěcha Zeithamla

Komentář k zápasu:

Ve druhém kole jsme doma Přivítali Viktorii PTZ Nelahozeves. Její o dva roky starší hráči vzbuzovali u většiny domácích zbytečně velký respekt a podle toho vypadal i první poločas. Hra nám moc nešla no i tak jsme si vypracovali pár příležitosti ke skórování, které však zůstali nevyužity. Naopak hosté svou prvopolčasovou převahu využili ke vstřelení dvou branek.

Do druhé půle už jsme vstoupili odvážně a produkovali jsme celkem pohledný fotbal. Viktorie se k naši brance dostávala už jenom sporadicky, no i tak se jí povedlo vstřelit ještě jednu branku. My jsme svoje příležitosti nedokázali využít - neproměnili jsme ani penaltu. Až v závěru se prosadil Jirásek a uzavřel skóre na 1:3